News

15.7.2015

Stihne Baroš odvetu v Norsku?

Stihne Baroš odvetu v Norsku?

Mladá Boleslav si od něho hodně slibovala, při vstupu na evropskou pohárovou scénu se však bude muset bez své největší letní posily Milana Baroše obejít. „Potřebuji ještě pár dnů, aby zdravotní problémy definitivně pominuly a mohl jsem se připojit k mužstvu,“ potvrzuje „Bary“, že se ve čtvrtečním prvním duelu druhého předkola Evropské ligy doma proti norskému Strömsgodsetu v sestavě Středočechů neobjeví. „Kondičně jsem připravený dobře, s tím jsem nikdy v minulosti neměl problém, ale potřebuji si zatrénovat s mužstvem," dodává na vysvětlenou.

 

„Kvůli jednomu či dvěma zápasům nechceme nic uspěchat. Sezóna je dlouhá a proto je důležité, aby se Baroš, stejně jako třeba Skalák dali do pořádku," připomíná prezident mladoboleslavského klubu Josef Dufek, že na Barošův návrat nijak nespěchá ani on, ani trenér Karel Jarolím.

 

Baroš byl přitom hodně natěšený na možnost zahrát si po letech zase na evropské pohárové scéně. „Byla to motivace, s níž jsem do Mladé Boleslavi přicházel," přiznává. Teď je ale přesvědčen, že dvojzápasovou konfrontaci s norským úspěšně zvládne mužstvo i bez něho.